Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Oświetlenie drona

( ilość produktów: 2 )

Każdy to wie: latanie dronem w nocy należy do najlepszych doświadczeń używania tych pojazdów. Ale nocne loty tak naprawdę są możliwe tylko wtedy, gdy zainstalujemy oświetlenie drona. Nawet po zapadnięciu całkowitych ciemności możemy widzieć urządzenie i sterować nim, jeśli tylko jest on właściwie oświetlony. To nie wszystko. Oświetlenie drona umożliwia także widzenie w ciemności kamerze. Znaczy to, że filmowanie nocne otwiera się przed nami jako kusząca możliwość. Oświetlenie zamontowane na dronie może mieć bardzo długi zasięg. Wtedy nie tylko widzimy naszą maszynę ze znacznych odległości, ale też jej kamera może pracować w sztucznym świetle i rejestrować nocne obrazy. Oświetlenia dla dronów posiadają więcej funkcjonalności. Od nas zależy jakiego rodzaju światła zechcemy użyć, na czym skoncentrować wiązkę światła, jakie oświetlenie drona wybierzemy dla filmowania konkretnych obiektów.

||

Oświetlenie - dron, który jest widoczny

Oświetlenie drona - to mogą być lampy laserowe, kolor światła zmienia się wraz z wyborem oświetlenia (standardem jest światło zielone, jak w noktowizorze), sile lampy LED (także oświetlenie stroboskopowe), światło jednostajne lub migające. Możemy liczyć na bardzo silne lampy, które naprawdę przebijają się przez mrok i są w stanie objąć obiekty oddalone nawet o kilkaset metrów. Oświetlenie drona zwykle będzie też posiadało różnego rodzaju regulacje, na przykład ustawienie wiązki światła punktowo lub jako światło rozproszone, albo regulowanie jasności i natężenia światła. Lampy posiadają własne akumulatory, które zwykle starczają do obsłużenia całego lotu. Dostępne jest także wodoszczelne oświetlenie drona.

Czemu jeszcze służy oświetlenie drona

O oświetleniu drona powinniśmy myśleć jak o koniecznym elemencie wyposażenia dla lotów nocnych. Możliwość zmiany filtrów dla oświetlenia i wpływania na barwę światła to świetna sprawa. Wiele zależy od naszej wyobraźni i kreatywności. Zwróćmy także uwagę, że oświetlenie dla drona bywa bardzo wszechstronne, ponieważ lampy możemy niekiedy montować także w rowerach, a nawet używać ich jako bardzo dobrych latarek.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 5571 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-20
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia. Wszystko porządnie zapakowane. Pierwsze zakupy i bardzo pozytywne wrażenie. I jeszcze miły prezencik w postaci rabatu na kolejne zakupy. Dziękuję.
2024-02-19
Ekspresowa realizacja zamów. Polecam!
pixel