Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gimbale do smartfonów

( ilość produktów: 9 )

Gimbale do smartfonów, a więc specjalne uchwyty stabilizacyjne na smartfon, przydają się w niezliczonej ilości przypadków. Możemy chcieć wykonać lepsze, stabilne zdjęcie, porozmawiać z kimś w trybie wideo za pośrednictwem jakiejś aplikacji, zapewnić sobie dostęp do objęcia kamerą smartfona przestrzeni dotąd niedostępnych. Właśnie do takich między innymi zadań służą gimbale do smartfonów. Wykonywanie zdjęć lub nagrywanie filmów smartfonem, o ile zależy nam na pełnej kontroli kadru, wygodzie i jakości filmu - dokonują się łatwiej i wygodniej z dobrym uchwytem. Możliwości operowania kamerą smartfona wzrastają, gdyż jest on przytwierdzony do poręcznego uchwytu.

||

Jak używać gimbali do smartfonów

Gimbale do smartfonów nie tylko zapewniają nam dobry uchwyt. Ich możliwości są dużo większe. Kamera smartfona, a co za tym idzie także jakość filmowania, otrzymują nowe perspektywy. Technologie stosowane w gimbalach wzbogacają różnorodność zastosowań. Możemy korzystać z wielu trybów nagrywania i fotografowania, programów przekształcających i udoskonalających obraz (np. chwytanie obiektu w ruchu), a także funkcji dodawania efektów i sterowania obrazem. Obecnie jesteśmy świadkami postępu nowego sposobu podejścia do filmu. Amatorzy, ale też profesjonaliści, wykorzystują zaawansowane kamery smartfonów do kręcenia materiału wideo, dodatkowo integrują smartfon z gimbalem. Drogie kamery nie są już koniecznością. Smartfon wyposażony w dobry gimbal coraz częściej wystarczy do zastosowań profesjonalnych.

Smartfon z gimbalem

Gimbale do smartfonów czynią z naszych urządzeń mobilnych potężne narzędzia rejestracji obrazu. W wielu przypadkach nawet eksperci nie będą potrafili odróżnić filmu nagranego na smartfonie z gimbalem od tego, który został nagrany na kamerze. Producenci smartfonów obecnie oferują już tak dobre kamery, że dodatkowe wyposażenie ich w gimbal daje w efekcie prawdziwie rozwinięte i funkcjonalne urządzenie do filmowania. Tak zwane "idealne selfie" wykonamy z użyciem gimbala do smartfona bez trudu, jednak należy zrozumieć, że gimbale do smartfonów zostaną docenione w pełni dopiero w zastosowaniach zbliżających się do profesjonalnej produkcji filmowej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5813 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Sprawnie i bezproblemowo!
2024-06-11
Szybko wysłano, perfekcyjna obsługa
pixel