Akcesoria do gimbali

   

  Gimbal sam w sobie jest akcesorium, które znacznie rozszerza możliwości operowania urządzeniami zapisującymi obraz. Akcesoria do gimbali to już wyższa szkoła jazdy. Nie dość, że czerpiemy wszystkie korzyści z umieszczenia kamery lub aparatu na gimbalu, to jeszcze możemy wyposażyć go w naprawdę zapierające dech dodatki, rozszerzenia, udoskonalenia - akcesoria do gimbali. Przeżycie lekkiego zawrotu głowy wobec tej sytuacji może na początku wystąpić, ale przyjrzyjmy się sprawie uważnie i chłodno. Co mogą nam zaoferować akcesoria do gimbali?

  ||

  Rozbudowa gimbala w akcesoria

  Lista jest długa. Zacznijmy od tego, że gimbal jako wysięgnik może zostać przedłużony lub zmodyfikowany przez dodatkowe ramiona. Niektóre udoskonalenia gimbali wpływają na jeszcze lepsze manualne sterowanie gimbalem (np. mocowania, uchwyty), są też obowiązkowe torby i etui na nasz sprzęt, bez których nie powinniśmy wyruszać w podróż. Znajdą u nas Państwo także statywy pozwalające ustawić kadr obrazu w najdokładniejszy sposób. Przy cięższych konstrukcjach z gimbalami całość można wyważyć specjalną przeciwwagą i w ten sposób zachować łatwość operowania kamerą. We wszystkim tym dąży się do takiej modyfikacji wysięgnika gimbala, aby odpowiadał on potrzebom aktualnego filmowania, poprzez skierowanie kamery w dowolnie wybrany punkt. Czasem powoduje to także zmianę sposobu chwytania gimbala z kamerą, np. tzw. "chwyt reporterski", widziany często na konferencjach prasowych, gdy reporter utrzymuje cały zestaw niczym za rączkę walizki.

  Stabilizatory w pełni wyposażone

  Dlaczego na swoim gimbalu nie miałbyś zamontować dodatkowych urządzeń, dokładnie wyważyć cały zestaw i cieszyć się wolnością fotografowania i filmowania w pełni? Uchwyty, rączki, przeguby i przedłużniki w całym swoim zakresie pozwalają na całkowicie zindywidualizowany styl korzystania z gimbala. Akcesoria do gimbali dostosowują je do specyficznych, czasem bardzo niezwykłych potrzeb osób filmujących i fotografujących z pomysłem, którym zależy na najwyższej jakości dzieł.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 5178 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-30
  Wszystko zgodne z opisem, co prawda niektóre akcesoria słabej jakości, ale za taką cenę spoko zestaw
  2023-11-29
  Top
  pixel