STUDIO FOTOGRAFICZNE

Efektowna fotografia produktowa, dzięki której sprzedaje się więcej, wymaga zastosowania odpowiedniego wyposażenia. Stosowane akcesoria dają możliwość tworzenia kompozycji, które idealnie prezentują walory każdego produktu. Dzięki takim zdjęciom klienci zwracają uwagę na daną ofertę.

||

Jak zrobić zdjęcie produktowe?

W Internecie dostępnych jest wiele poradników, w których mówi się, że fotografia produktowa w domu realizowana z zastosowanie prowizorycznych rozwiązań, może przynieść oczekiwany efekt, ale każdy, kto poważnie traktuje pozyskiwanie klientów w sieci, prędzej czy później trafia do naszego sklepu. Profesjonalni specjaliści od fotografii produktowej oraz właściciele sklepów internetowych i osoby handlujące na popularnych portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych kupują sprzęt, dzięki któremu ich zdjęcia prezentują się lepiej niż te w ofertach konkurencji.

Profesjonalna fotografia produktowa

Dobry aparat i obiektyw to coraz częściej zbyt mało do tego, by wykonać rewelacyjne zdjęcia produktu. Okazuje się, że w Internecie bardzo dobre statystyki osiągają elegancki zdjęcia bezcieniowe, które koncentrują się na prezentacji określonych cech produktów. Brak jakichkolwiek elementów rozpraszających uwagę zainteresowanego i dokładny widok szczegółów sprzyja szybszemu podejmowaniu decyzji zakupowej. Co więcej, nawet jeżeli klient z jakiegoś powodu szuka dalej, to często pomimo znalezienia trochę tańszej alternatywy wraca do dostawcy, który potrafi lepiej zaprezentować swój produkt. Dzięki temu oferta danego sklepu czy oferenta jest bardziej wiarygodna, a poczucie bezpieczeństwa sprawia, że klient jest w stanie zapłacić wyższą cenę, co rekompensuje wkład w inwestycje w fotografię produktową.

Jakie akcesoria wybrać?

Z odpowiednimi akcesoriami nawet fotografia produktowa realizowana w domu będzie przynosić oczekiwany efekt sprzedażowy. Nic dziwnego przecież profesjonalne akcesoria są przystosowane do użytkowania w formie mobilnego studia. Tak pracują firmy specjalizujące się wizualizowaniu oferty swoich klientów. Do wykonania profesjonalnych zdjęć ofertowych konieczne jest zastosowanie akcesoriów takich jak: odpowiedniej wielkości namiot bezcieniowy oraz właściwa dodatkowa lampa do doświetlenia elementów z dołu lub z boku. Z akcesoriami tego typu, które można nabyć w naszym sklepie zdjęcie, które sprzeda, można zrobić nawet smartfonem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 5205 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Super!
2023-12-02
Szybko i sprawnie przeprowadzone zamówienie i wysyłka. Polecam
pixel