Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nóżki, podwozia do dronów

( ilość produktów: 2 )

Start i lądowanie to szczególnie ważne manewry przy pilotowaniu drona. Nie zawsze będziemy je wykonywać na powierzchni doskonale twardej i płaskiej. Gdy teren, na którym dron zostaje uziemiony jest trudny, wtedy przydadzą się podwozia do dronów. Zapewnią one możliwości startu i lądowania nawet w przypadku grząskiego, pofałdowanego i przykrytego np. liśćmi lub wysoką trawą podłoża. Dron z takim podwoziem staje się bardziej uniwersalny i zdolny do wykonywania większej ilości zadań. Cała frajda pilotowania drona polega na zabieraniu go w ciekawe miejsca, które można sfilmować, a często są to miejsca, gdzie na zwykłym podwoziu trudno wylądować dronem.

||

Nóżki do dronów

Jest także specjalny powód, aby zaopatrzyć się w nóżki do drona. Niektóre rekonstrukcje podwozia pozwalają lądować nawet na wodzie. Nóżki do dronów w formie pływaków świetnie sprawdzą się na przykład na jeziorze lub innych akwenach. Proszę tylko pomyśleć, że dron lądujący na tafli jeziora nadal filmuje dla nas niesamowite obrazy. Proszę też pomyśleć o sterowaniu dronem z łodzi, która znajduje się na środku akwenu - latanie w otwartych przestrzeniach nad zbiornikiem wodnym należy do największych przyjemności, powstają wtedy wspaniałe nagrania wideo. Nóżki do drona w formie pływaków są przy tym montowane i demontowane w kilka chwil, w bardzo łatwy sposób.

Korzyści z wymiany podwozia w dronie

Bezpieczeństwo, uniwersalność i możliwość eksploracji nowych terenów - oto korzyści z nowego podwozia do drona. Bezpieczeństwo wzrasta, ponieważ nóżki drona amortyzują jego lądowanie, a także utrzymują konstrukcję główną z dala od zagrożeń terenowych. Uniwersalność drona zwiększa się, gdyż punkty obrane na lądowisko mogą odtąd być niemalże dowolne. W ten sposób otrzymujemy większą ilość tras dla naszego drona, gdyż nie musimy już specjalnie dbać o doskonale płaskie lądowisko. Osprzęt ten jest przy tym nadzwyczaj lekki, często lżejszy niż fabrycznie zamontowane w dronie podwozie, zatem zmniejsza się zużycie energii i wydłuża czas lotu. To także niewątpliwe zalety nóżek i podwozi do drona.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5953 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Sprawna Realizacja zamówienia
2024-07-13
Zestaw super, wszystko co potrzebne jest w komplecie
pixel