Uchwyty na tablet, smartfon do dronów

   Uchwyty na tablet do dronów są akcesoriami właściwie niezbędnymi, gdy tablet, jego ekran i aplikacje pełnią konieczną rolę w pilotowaniu naszego drona. Tablet jest świetnym urządzeniem do otrzymywania informacji o stanie drona, podglądu widoku z kamery na żywo, ponieważ dzięki niemu otrzymujemy pełną kontrolę nad dronem. Ale nad tabletem sprzężonym z systemem obsługującym drona także należy zapanować. To także kwestia wygody, standardowego postępowania użytkownika drona oraz zwykłej funkcjonalności, aby uchwyt na tablet do dronów posiadać w swoim zestawie. Jest czymś oczywistym, że sterowanie dronem za pośrednictwem tabletu musi być zintegrowane z kontrolerem - chcemy mieć dostęp do obu urządzeń jednocześnie. Uchwyty na tablet do dronów właśnie temu służą: ekran tabletu i kontroler tak samo dobrze dostępne i umiejscowione w obszarze obejmowanym przez wzrok użytkownika drona.

   ||

   Uchwyty na smartfon do dronów

   Uchwyty na smartfon do dronów pełnią analogiczną funkcję jak uchwyty na tablet, często zresztą ten sam rodzaj uchwytu jest w stanie obsłużyć oba urządzenia. A więc tablet czy smartfon? Doradzamy kierowanie się własnymi preferencjami, szczególnie, że większe smartfony (a w takie najczęściej są zaopatrzeni piloci dronów) posiadają wystarczająco duże ekrany dla sprawnego nawigowania w powietrzu. Ważne jest tylko to, aby kontrolerem przekazywać sygnał sterujący do drona na podstawie faktycznych informacji o jego położeniu, szybkości, innych czynnikach, o których informuje nas właśnie smartfon i jego aplikacje.

   Co jeszcze trzeba wiedzieć?

   Uchwyty na smartfony i tablety do dronów często są dedykowane specyficznym modelom dronów, a raczej ich kontrolerom, do których są przypinane. Trudno wyobrazić sobie dobrą nawigację dronem bez obrazów i informacji z ekranów mobilnych urządzeń. Ich aplikacje są najczęściej niezbędne nie tylko dla pełnej informacji o dronie, ale też zwykłej przyjemności oglądania obrazu wideo nadsyłanego przez kamerę.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.87 / 5.00 5178 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-30
   Wszystko zgodne z opisem, co prawda niektóre akcesoria słabej jakości, ale za taką cenę spoko zestaw
   2023-11-30
   Duży asortyment, ciekawe opcje zakupów, szybka dostawa, polecam każdemu!!
   pixel