Osłony przeciwsłoneczne do kontrolerów

   Jakże różne są warunki atmosferyczne, przy których startujemy naszymi dronami. Wyobraźmy sobie zatem słoneczny, bezwietrzny dzień z dronem na odkrytej przestrzeni. Czy można chcieć czegoś więcej? Tylko jednej rzeczy: osłony przeciwsłonecznej do kontrolera. Tak, ponieważ nasze ekrany staną się nieczytelne w pełnym słońcu, kiedy nasłonecznienie przekroczy pewien poziom. Osłony przeciwsłoneczne do kontrolerów spełniają właśnie tę funkcję, że zawsze zapewniają dobrą widoczność ekranów, dzięki którym sterujemy dronem. Zintegrowany z kontrolerem smartfon lub tablet zwykle posiadają ekrany odblaskowe. Osłony przeciwsłoneczne do kontrolerów niwelują ten problem. Ekrany dzięki osłonom pozostają jasne, kontrastowe i czytelne.

   ||

   Kontroler drona z osłoną przeciwsłoneczną

   Osłony przeciwsłoneczne do kontrolerów mają jeden główny cel: zapewnić komfort korzystania z ekranu. Komfort ten tracimy, gdy promienie słoneczne padają prosto na ekran naszego urządzenia, co czasami prowadzi nawet do całkowitej utraty widoczności. Osłona przeciwsłoneczna do kontrolera rozwiązuje ten problem. Nie musimy już szukać odpowiedniego miejsca, z którego możemy sterować dronem w bardzo słoneczny dzień, ponieważ wraz z montażem osłony każde miejsce staje się dobre. Tak jak kierowca musi mieć czystą szybę, tak pilot drona musi zapewnić sobie pełną widoczność ekranu. To również kwestia bezpieczeństwa, nie tylko komfortu. Operator drona potrzebuje osłony przeciwsłonecznej do kontrolera, gdyż - jak wiemy - pogoda bywa kapryśna, a nasz lot powinien przebiegać bez zakłóceń.

   Jak wybrać osłonę słoneczną do kontrolera drona

   Kompatybilność osłony z kontrolerem to warunek podstawowy. Należy więc odnaleźć osłonę pasującą do naszego kontrolera. Możemy także zmierzyć ekran, który ma być osłaniany (ekrany mają standardowe wielkości) i po prostu dostosować do niego wielkość osłony. Ten element oprzyrządowania jest oferowany przez różnych producentów. W naszym sklepie udostępniamy osłony do kontrolerów wyłącznie jako sprawdzone i testowane modele, na których się nie zawiedziesz.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.87 / 5.00 5178 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-29
   Top
   2023-11-28
   Szybko i sprawnie. Polecam w 100%
   pixel