Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Drony serii Dji Mavic

( ilość produktów: 14 )

Drony Dji Mavic to jedne z najlepszych urządzeń tego typu na rynku. Firma specjalizuje się w produkcji lekkich składanych urządzeń, które dają użytkownikom pełną swobodę podczas filmowania w locie. Urządzenia korzystają z dopracowanej technologii omijania przeszkód i przewidywania optymalnej trasy lotu – tak, aby użytkownik mógł skupić się w pełni na tym, jak uchwycić idealny kadr. Dji to więcej radości z tworzenia i latania w trakcie. Nawet w ograniczonej przestrzeni urządzenie jest skutecznie wspomagane przez elektronikę w taki sposób, by lot był możliwie najbardziej stabilny i miękki, a nagranie idealne. Drony z serii Mavic sprawdzają się też świetnie podczas filmowania w zawisie.

||

Urządzenia dostępne w serii Mavic

Dji Mavic to seria czterech urządzeń zróżnicowanych pod kątem rozmiaru i zaawansowania technicznego. Wszystkie modele korzystają z podobnej technologii omijania przeszkód i tyczenia idealnej trajektorii podczas śledzenia filmowanego celu. Są wyposażone w precyzyjne trzyosiowe gimbale do stabilizacji obrazu oraz szereg opcji automatycznego filmowania popularnych ujęć.

Bardziej zaawansowane dysponują precyzyjniejszą kamerą i mają większy zasięg – licząc jako odległość od kontrolera. Najprostsze, ale i tak potężne urządzenia to Dji Mavic Mini czy jego następca DJI Mini 2. Bardziej zaawansowane to następca modelu Mavic AirAir 2 oraz już w pełni profesjonalne Mavic Zoom i Mavic 2 Pro. Wszyscy użytkownicy urządzeń Dji Mavic mogą korzystać z firmowych aplikacji do edycji i korekty materiału.

Dji Mavic 2 Pro

Dji Mavic 2 Pro to już naprawdę profesjonalny sprzęt do filmowania i zdjęć. Urządzenie zostało wyposażone w precyzyjną kamerę z matrycą o przekątnej 1”. To ponad czterokrotnie większa powierzchnia aktywna niż w przypadku poprzedniej wersji Pro. Dzięki większej matrycy i możliwości regulacji ogniskowej soczewki kamera jest znacznie skuteczniejsza podczas kręcenia przy ograniczonym oświetleniu. Nowy Mavic 2 Pro ze szwedzką kamerą Hasselblad rejestruje rzeczywistość w jakość 4k Ultra HD.

Obraz jest kodowany wydajniejszym 10-bitowym kluczem Dilog-M Color. System nowego Pro rejestruje przeszło miliard kolorów, co wydaje się więcej niż imponujące w porównaniu z 16 milionami kolorów poprzedniej 8-bitowej wersji. Nagrania w 4K mogą być prezentowane bezpośrednio na kompatybilnych telewizorach. Mavic 2 Pro z ciężką kamerą utrzymuje się w powietrzu nawet przez 31 minut. Urządzenie może transmitować obraz rejestrowany przez kamerę w czasie rzeczywistym nawet na dystansie do 8 km.

Cena nowego Mavic 2 Pro wydaje się bardzo korzystna, biorąc pod uwagę możliwości, jakie oferuje to zaawansowane urządzenie. Dla oszczędnych Dji przygotowało też lżejsze modele z serii Mavic, których cena może okazać się znacznie bardziej przystępna dla użytkowników filmujących na potrzeby domowego archiwum i rozpoczynających przygodę z profesjonalnymi relacjami z drona.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5959 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Sprawna Realizacja zamówienia
2024-07-13
Szybka i dobra wysyłka
pixel