Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Drony z kamerą

( ilość produktów: 21 )

||

Dron to doskonałe narzędzie do filmowania i fotografii z dowolnej perspektywy. Nagrania i zdjęcia z wycieczek, spaceru po plaży czy różnego rodzaju wydarzeń mogą być jeszcze bardziej dynamiczne i w pełni prezentować szerszy kadr i okoliczności. Nowoczesne urządzenia tego typu są świetnie dopracowane pod kątem elektronicznego wspomagania kontroli lotu i śledzenia celu, którym ma interesować się nasza kamera.

Jakość filmowania od HD do Ultra HD

Latanie staje się dziecinnie proste i dzięki temu użytkownik może koncentrować się niemal włącznie na tym, aby właściwie utrwalić chwilę. Co więcej, kamery HD i Full HD na wyposażeniu dronów to już standard. Bardziej zaawansowane urządzenia dają możliwość rejestrowania kinowych ujęć w Ultra HD. Wydaje się, że liderami rynku w tej chwili są Dji i Xiaomi i wszystko wskazuje na to, że nadal będą utrzymywać swoją przewagę nad konkurencją. Warto dodać, że obie marki mają w swojej ofercie dobry dron z kamerą 4K. Nie zaszkodzi też sprawdzić, jak kształtuje się cena obu modeli filmujących w Ultra HD.

Jak dron to tylko z kamerą

Na rynku dostępne są urządzenia z kamerami oferującymi różne możliwości pod kątem jakości rejestrowanych zdjęć i filmów. Cena dobrego drona z kamerą oscyluje w okolicy 2000 zł. W takim budżecie dostępne są urządzenia, dzięki którym latanie wydaje się tak proste, że nie trzeba się nad tym specjalnie zastanawiać. Współczesny standardowy dron z kamerą pozwala kręcić z jakością HD i wydaje się to jakość w pełni wystarczająca dla celów użytkowników prywatnych, a nawet vlogerów. Warto zauważyć, że przy dobrej jakości kamer, w które są wyposażone nowoczesne drony, dużej wagi dla kupujących nabierają także inne cechy urządzenia.

Użytkownicy coraz częściej zwracają uwagę na to, żeby dron z czujnikiem zdolnym do zbierania danych osobowych (w tym z kamerą) był lekki i łatwy w obsłudze. Jedna z większych zalet każdego dobrego drona z kamerą jest automatyczne wspomaganie trybu lotu w trakcie wykonywania standardowych ujęć, typowych dla filmowania przy zastosowaniu sprzętu tego typu. Bardzo dobre rozwiązania w tym zakresie oferują urządzenia Dji i Xiaomi. Każdy dron jest wyposażony w kontroler, który może być sparowany z urządzeniem mobilnym, które w takiej konfiguracji funkcjonuje jako monitor do podglądu widoku z kamery i do sterowania dodatkowymi funkcjami podczas lotu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5813 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Wszytsko przebiegło szybko i sprawnie
2024-06-14
Sprawnie, dobry kontakt, dobra cena
pixel