Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gimbale do kamer i aparatów DSLR

( ilość produktów: 6 )

Gimbale do aparatów w swojej funkcji podstawowej stabilizują obraz i pozwalają na lepszy uchwyt aparatu fotograficznego. Korzystanie z nich odbywa się często podczas zdjęć wykonywanych dynamicznie, w ruchu, albo też fotografii potrzebującej doskonałego wykadrowania. Aparat na gimbalu jest znacznie bardziej operatywny i poręczny, można uzyskać więcej ciekawych ujęć. Stabilizatory dla aparatów oferują również własne funkcje wpływania na obraz, zatem aparat zostaje zaopatrzony w dodatkowe możliwości wykonania możliwie najlepszego zdjęcia.

||

Gimbale do kamer

Podobnie gimbale do kamer. W przypadku filmowania gimbale jeszcze wyraźniej zaznaczają swoją przydatność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wystawić kamerę za okno pędzącego samochodu i nagrać film na przykład z perspektywy nad zadaszeniem auta. To jeden z pomysłów, ale inne z pewnością potrafią sobie Państwo dopowiedzieć. Gimbale do kamer stabilizują obraz bez względu na to jak mocne są wstrząśnięcia kamerą. Dzięki nim żegnamy się z zaburzeniami obrazu takimi jak obraz potrząśnięty albo skaczący. Wielość funkcji wbudowanych w gimbal do kamery rozszerza zakres tego, co można sfilmować, bardzo często poprawia też jakość nagrania.

Do czego używa się gimbali

Zastosowania gimbali do aparatów i kamer są liczne. Docenią je i amatorzy, i profesjonaliści. Sięgnięcie obiektywem tam, gdzie nigdy dotąd nie sięgałeś już bywa wystarczającym argumentem. Ale wraz z tym sprzętem otrzymujemy także pewność stabilizacji obrazu filmowego i fotograficznego, a także technologie (np. integracja z aplikacjami) pracy z obrazem i wpływania na jego parametry. Te urządzenia są niezwykle lekkie, wytrzymałe, nikt nie znajdzie trudności w ich obsługiwaniu. To znacznie więcej niż zwykłe wysięgniki, które przedłużają naszą rękę. To zaawansowane i bardzo przydatne fotografikom i filmowcom urządzenia.

Który gimbal jest najbardziej profesjonalny?

Bez wątpienia to profesjonalny stabilizator obrazu DJI Ronin-S2 zadba o płynność nagrywanych materiałów i swobodę pracy. Mała waga gimbala (tylko 1,3 kg), dotykowy wyświetlacz LCD, pokrętło Focus Wheel, długa żywotność baterii, dodatkowe funkcje i doskonała konstrukcja pozwalają na przyjemną pracę i nagrywanie ciekawych, kreatywnych ujęć godnych filmowych operatorów. RavenEye jest innowacyjnym systemem, który umożliwi transmisję wideo w jakości 1080p w zasięgu do 100 m z opóźnieniem tylko 50 ms. DJI RS2 wyposażony jest dodatkowo w porty RSA, które są kompatybilne ze standardem szyny NATO, co pozwala na stosowanie szeregu dodatkowych akcesoriów. DJI Ronin-S2 dostępny jest także w wersji Combo z dodatkami znacząco ułatwiającymi pracę przez co profesjonalizm nagrań osiąga maksymalny poziom.

Gdy mamy mniejszy budżet

Jeśli w grę wchodzi mniejszy budżet warto zaopatrzyć się w uboższą, co nie znaczy że gorszą, wersję DJI Ronin-SC2. Szereg zastosowanych w DJI RS2 rozwiązań wykorzystano także w DJI RSC2, co pozwala na równie profesjonalne kręcenie udanych ujęć. Składana, lekka konstrukcja, ulepszone i nowe algorytmy, kreatywne tryby i wyświetlacz OLED pozwolą zachwycić znajomych i resztę świata dynamicznymi, profesjonalnymi nagraniami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5813 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
x
2024-06-14
Sprawnie i bezproblemowo!
pixel