Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowy gimbal DJI - OM5 (Osmo Mobile 5)

2021-09-16
Nowy gimbal DJI - OM5 (Osmo Mobile 5)

lampa pierścieniowa LED ring

Stabilizacja od DJI - nowy Osmo Mobile - Premiera DJI OM 5

Zgodnie z oczekiwaniami wielu fanów - DJI na kolejnej premierze swoich flagowych produktów, tym razem nazwanej Hi Five, przedstawiło nową odsłonę Osmo Mobile, czyli DJI OM 5. Jak w przypadku poprzednika OM4, jest stosowane podwójne nazewnictwo, więc OM5 możemy stosować zamiennie z DJI Osmo Mobile 5. DJI swój nowy produkt promuje pod hasłem „Opanuj każde ujęcie”, więc sprawdźmy czym tym razem nas zaskoczył producent gimbali?

Kompaktowy gimbal

DJI OM 5 stał się poręczniejszy i smuklejszy niż poprzednik i waży zaledwie 290 gram. Jednak jego kompaktowe wymiary skrywają ciekawe „wnętrze”. Najnowszy model Osmo Mobile został zaopatrzony w wysięgnik, czyli tzw. selfie stick, o co zresztą domagało się wielu użytkowników. Dzięki płynnej regulacji możemy go rozciągnąć na 215 mm, więc robienie grupowych ujęć nie powinno już stanowić problemu.

Dwie wersje stabilizatora

Ciekawego designu nadają metalowe złącza, które mają zapewnić nie tylko stylowy wygląd, ale także jego trwałość. DJI wprowadził do produkcji DJI OM 5 dwie wersje kolorystyczne, więc do wyboru będziemy mieli szary kolor gimbala lub kolor biały.

Stabilizacja na najwyższym poziomie

DJI zapewnia, że ich najnowszy gimbal dzięki trzem potężnym silnikom zapewnia 3-osiową stabilizację. Mają one zapewnić stabilne utrzymanie smartfona nawet podczas filmowania bardzo dynamicznych ujęć. Dodatkowo działanie urządzenia wspierają algorytmy ułatwiające dostosowanie się jego ruchów podczas nagrywania. DJI Osmo Mobile 5 zostało wyposażone także w akumulator o pojemności 1000 mAh, który powinien wystarczyć na około 6,5 godziny pracy. Używając zasilacza o mocy 10W do pełnego naładowania będziemy potrzebować około 1,5 h. OM5 do ładowania posiada złącze USB-C. Najnowszy gimbal DJI możemy połączyć ze smartfonem za pomocą Bluetooth 5.0 Low Energy i aplikacji DJI Mimo. W GearPro znajdziesz również liczne akcesoria zwiększające możliwości nowego gimbala.

Kreatywne tryby - Twój sposób na niesamowite ujęcia.

Uwiecznianie niezapomnianych i jedynych w swoim rodzaju chwil ma nam także ułatwić szereg wykorzystanych przez DJI technologii i funkcji:

  • Active Track 4.0 - automatyczne śledzenie obiektu, także twarzy w trybie selfie,
  • ShotGuides - funkcja automatycznego rozpoznania otoczenia, która po analizie przekaże użytkownikowi wskazówki oraz zaproponuje odpowiednie szablony,
  • CloneMe Pano - pozwala na klonowanie postaci na jednej fotografii,
  • SpinShot - dzięki któremu uzyskamy obrotowe ujęcia,
  • oraz tryby Panorama, Story, Dynamic Zoom i Timelapse.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5950 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-13
Zgodny z opisem , szybka dostawa
2024-07-12
Sprawnie zrealizowane zamówienie
pixel