JAKI STATYW DO TELEFONU WYBRAĆ DO FILMOWANIA I FOTOGRAFOWANIA?
Mobilna fotografia i filmowanie to w tej chwili najpopularniejsze sposoby uwieczniania wspomnień. Aparat w telefonie wykorzystuje się też do tworzenia materiałów reklamowych i nagrywania filmów np. na YouTube. Chcesz, żeby zdjęcia i wideo były dobrej jakości? Nie możesz wykonywać ich, trzymając smartfona w ręce. By stworzyć profesjonalne materiały, potrzebujesz dobrego statywu na telefon.
Nowoczesne smartfony są wyposażone w aparaty pozwalające stworzyć naprawdę profesjonalnie wyglądające nagrania i zdjęcia. Producenci nieustannie pracują nad udoskonaleniem technologii, aby fotografie miały jak najwyższą jakość. Dzięki temu nie trzeba już kupować kamery czy aparatu, aby np. założyć kanał na YouTube i pokazać swoją pasję, nagrać webinar, poprowadzić zajęcia online lub zacząć publikować nagrania w social mediach i zbudować zaangażowaną społeczność. Teraz wystarczy sięgnąć po telefon. Jednak oprócz niego przyda się również dobrej jakości statyw na telefon.
Statywy do smartfonów – czy są niezbędne?
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się stworzyć niewyraźne wideo, bo kiedy nagrywałeś, trzęsła Ci się ręka, w której trzymałeś telefon? Nagle straciłeś łączność z osobami, które oglądały Cię na żywo, ponieważ misternie zbudowana konstrukcja z krzeseł, książek i innych przedmiotów runęła? Z pewnością nie były to komfortowe sytuacje. Jest jednak prosty sposób, aby ich uniknąć: wystarczy kupić Nasz statyw.
To łatwe w użytkowaniu akcesorium, które w bezpieczny i stabilny sposób podtrzyma smartfona na odpowiedniej wysokości, tak długo, jak będziesz nagrywać. Bez problemu ustawisz ostrość na swojej twarzy, dzięki czemu cały czas będziesz wyraźny.
Czy wiesz, że według badań uczniowie gestykulujących nauczycieli pamiętali więcej z zajęć niż ci, którzy mieli powściągliwego mentora? Statyw uwolni Twoje ręce od telefonu i w końcu będziesz mógł swobodnie gestykulować, dzięki czemu zwiększysz atrakcyjność swoich nagrań. Warto to wykorzystać. Ten gadżet przyda się nie tylko osobom, które nagrywają webinary, prowadzą szkolenia czy kanał podróżniczy. Stabilny uchwyt na telefon sprawdzi się, jeśli pokazujesz, jak robisz na drutach, sklejasz samoloty, układasz klocki lego, gotujesz czy prowadzisz zajęcia z dziećmi. Dzięki temu smartfon nie przewróci się i zapewni wyraźny obraz. Możliwości wykorzystania tego gadżetu jest naprawdę bardzo dużo!
Statywy do telefonu – jakie można kupić?
W naszym asortymencie GearPro znajdziesz wiele różnych statywów. Zadbaliśmy o duży wybór, aby każdy mógł znaleźć akcesorium, które przyda mu się w codziennej pracy. Wśród produktów w naszym sklepie dostępne są:
1. Wysoki statyw do telefonu Ulanzi MT-39 – uniwersalne akcesorium, które sprawdzi się zarówno do nagrywania na stojąco, jak i na siedząco. Ma regulowane nóżki, które można wysunąć na wysokość od 66 do 190 cm, dzięki czemu nawet wysokie osoby mogą swobodnie się nagrywać. Stabilność i bezpieczeństwo gwarantują silikonowe, antypoślizgowe nóżki oraz wzmocniona konstrukcja, która utrzyma sprzęt ważący nawet do 5 kg. Statyw ma również uniwersalny gwint 1/4", który umożliwia montaż zarówno uchwytu do telefonu, jak i innych urządzeń, np. kamery sportowej czy aparatu. To świetny wybór, jeśli nagrywasz przy pomocy kilku różnych modeli.
2. Elastyczny, giętki statyw ULANZI MT-45. Jego elastyczne nóżki możesz opleść np. dookoła sztachety płotu, słupa czy gałęzi drzewa. Może służyć też za wygodną rączkę do nagrań w ruchu. Dzięki temu zyskujesz naprawdę wielofunkcyjny statyw, który sprawdzi się przy nagrywaniu vlogów, streamingów, a także profesjonalnych i półprofesjonalnych materiałów – zarówno wewnątrz budynków, jak i w trudnych warunkach outdoorowych. W zestawie z głowicą i szybkozłączką! Ten statyw będzie świetnym wyborem dla osób aktywnie nagrywających oraz dla tych co lubią sesje 'na dworze'.
3. Kolejnym tripodem będzie lekki statyw ze zdalnym pilotem, czyli ULANZI MT-30. Dołączone mocowania pozwolą umieścić na statywie oprócz telefonu czy aparatu również dodatkowe akcesoria, takie jak np. oświetlenie i mikrofon. Po złożeniu długość kijka to zaledwie 17,4cm, co jest bezcenne przy pakowaniu podróżnej torby, natomiast po rozłożeniu teleskopowe rozsuwanie statywu pozwala uzyskać kijek selfie do 29,7mm długości. Stabilność i bezpieczeństwo gwarantują silikonowe, antypoślizgowe nóżki.
Pamiętaj, żeby podczas dopasowywania akcesorium kierować się przede wszystkim swoimi potrzebami. Nie wybieraj uniwersalnego statywu, jeśli nagrywasz tylko przy stole, bo będzie niepotrzebnie zajmować miejsce. Z kolei jeśli filmujesz w wielu różnych miejscach, nie decyduj się na tańszy model studyjny, ponieważ nie sprawdzi się w drodze. Wybierz statyw, który jest dopasowany do Twojego sposobu tworzenia wideo, a z pewnością od razu zauważysz różnicę w komforcie filmowania i jakości swoich filmików. Odwiedź Nas na Naszym facebooku oraz instagramie.