Darmowa dostawa do paczkomatu od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DJI Care Refresh i Flyaway Coverage - przezorny zawsze ubezpieczony

2021-02-23
DJI Care Refresh i Flyaway Coverage - przezorny zawsze ubezpieczony

Ubezpieczenie drona - podstawa spokojnego użytkowania

Wybór odpowiedniego sprzętu do latania często pochłania wiele czasu. Parametry techniczne, dopasowanie do własnych potrzeb i do wymagań przepisów Unii Europejskiej - te kwestie mogą spędzać sen z powiek. Po zakupie drona chciałbyś latać jak najszybciej i jak najczęściej się da. Jedyną przeszkodą w czerpaniu radości z latania mogą być nieprzewidziane sytuacje - niekontrolowana kraksa, przypadkowe utonięcie, ucieczka drona w siną dal.

Aby uniknąć stresu warto zaopatrzyć się w dodatkowe ubezpieczenie drona, które pokrywa uszkodzenia powstałe w wyniku błędu użytkownika, kolizji, upadku, zakłóceń sygnału czy działania wody. To oznacza, że możesz bez obaw skupić się na lotach i tworzyć wspaniałe ujęcia z lotu ptaka!

Czarne tło foto

Czy warto kupić DJI CARE REFRESH?

DJI chcąc zadbać o spokój i nerwy swoich klientów ma w swojej ofercie pakiet ubezpieczeniowy DJI Care Refresh, czyli 12 lub 24-miesięczny plan ubezpieczeniowy, zapewniający kompletną ochronę na wypadek uszkodzenia Twojego drona w trakcie zwykłego użytkowania.
Usługa oferuje też użytkownikom dodatkowe korzyści, do których należą między innymi opcja Express, darmowa dostawa oraz ekskluzywna obsługa.
Obecnie usługa DJI Care Refresh obejmuje większość wypadków, które mogą wystąpić podczas lotu. Pamiętaj, że gwarancja produktowa nie zapewnia pokrycia przypadkowych szkód, dlatego warto rozważyć zakup tej opcji.

Czarne tło foto

Co zrobić gdy dron ucieknie?

DJI Care Refresh zostało obecnie rozszerzone o usługę Flyaway Coverage dla DJI Mini 2 i Mavic Air 2. Obejmuje ona większość wypadków, które mogą wystąpić podczas lotu, w tym także ucieczkę drona bez możliwości odnalezienia. Dzięki temu zawsze podczas lotów dronami DJI, możesz czerpać radość z latania, bez nerwów o nieprzewidziane sytuacje podczas operowania dronem.
Usługa Flyaway Coverage, mimo że jest nowością, jest dostępna także dla użytkowników, którzy już wykupili usługę Care Refresh dla swoich urządzeń. W wypadku ucieczki drona należy po prostu uiścić odpowiednią opłatę, aby otrzymać produkt wymienny*.

Czarne tło foto

Co to jest DJI Care Refresh Plus

DJI Care Refresh Plus zapewnia przedłużenie Twojego ubezpieczenia DJI Care Refresh na kolejny rok. Oprócz standardowych korzyści wynikających z zakupu planu oferuje też rozszerzenie gwarancji produktowej nawet o dodatkowe 12 miesięcy.

Czarne tło foto

Obliczanie opłaty za usługę wymiany

Po zakupie DJI Care Refresh, kiedy chcesz skorzystać z możliwości wymiany produktu, musisz zapłacić odpowiednią kwotę za każdym razem:

  • Plan roczny DJI Care Refresh - oferuje dwie wymiany, w tym jedną możliwość skorzystania z usługi Flyaway Coverage.
  • Plan 2-letni DJI Care Refresh - oferuje trzy wymiany, w tym dwie możliwości skorzystania z usługi Flyaway Coverage.
  • DJI Care Refresh+ - oferuje jedną wymianę lub jedną możliwość skorzystania z usługi Flyaway Coverage w drugim roku trwania jej okresu ważności.

Jak aktywować Flyaway Coverage?

Aby skorzystać z Flyaway Coverage, musisz powiązać swoje konto DJI oraz kontroler zdalnego sterowania z dronem za pomocą aplikacji DJI Fly. Jeśli nie zrobisz tego przed ewentualną ucieczką urządzenia, nie będziesz mógł skorzystać z usługi wymiany.

Czarne tło foto

1. Powiąż z kontem

Wejdź w [Profil] -> [Zarządzanie urządzeniem] -> [Konto i urządzenie] a następnie dotknij [Powiąż z kontem].

Czarne tło foto

2. Powiąż nowy kontroler zdalnego sterowania (zbinduj kontroler)

Wejdź w [Profil] -> [Zarządzanie urządzeniem] -> [Usługa o wartości dodanej] i dotknij [Bind New RC].

Lampa LED Ulanzi VL-28

Gdzie mogę kupić DJI Care Refresh?

Aby kwalifikować się do zakupu DJI Care Refresh, musisz mieć nowy, nieaktywowany produkt DJI lub produkt DJI, który został aktywowany w ciągu ostatnich 48 godzin. Linki do zakupu odpowiedniego ubezpieczenia poniżej:

Jeśli Twój produkt został aktywowany ponad 48 godzin temu, nie musisz się martwić. DJI zezwala na ubezpieczenie drona po 48 godzinach od momentu aktywacji - po przesłaniu weryfikacyjnego materiału wideo do DJI (jak nagrać weryfikacyjne wideo dowiesz się TUTAJ).

* Produkty wymienne to albo nowe urządzenia, albo ich ekwiwalenty pod względem wydajności i niezawodności.
** Aby skorzystać z funkcji powiązania należy zaktualizować aplikację DJI Fly do wersji oprogramowania 1.2.2. lub nowszej.
*** Usługa Flyaway nie jest dostępna dla dronów DJI Mavic 2 Pro Zoom.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 5949 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-13
Wszystko szybko i sprawnie :) Polecam
2024-07-13
Zgodny z opisem , szybka dostawa
pixel