Mikrofony do smartfonów

   

  W celu poprawy jakości materiałów wideo nagrywanych przy pomocy nowoczesnego telefonu zaleca się stosowanie zewnętrznych mikrofonów kierunkowych i pojemnościowych. Zewnętrzny mikrofon do smartfona, aparatu fotograficznego czy kamery sportowej sprawi, że zarejestrowany przez urządzenie dźwięk będzie czystszy, wyraźniejszy i głośniejszy. Korzystając z oferty sklepu internetowego gearpro.pl, możesz zaopatrzyć się w nowoczesne mikrofony do smartfonów i innych urządzeń przeznaczonych do rejestracji obrazu i dźwięku, przede wszystkim do aparatów cyfrowych i kamer sportowych.

  ||

  Dzięki niewielkim rozmiarom profesjonalny mikrofon do smartfona nie przeszkadza w korzystaniu z podstawowych funkcji urządzenia, jednocześnie gwarantuje możliwość nagrania dźwięku wolnego od szumów, o dużej czystości brzemienia. Jeśli zależy Ci na nagrywaniu lepszej jakości materiałów wideo, profesjonalny mikrofon do smartfona, aparatu cyfrowego czy kamery będzie strzałem dziesiątkę. Sprawdź, jakie modele mikrofonów oferujemy i zamów jeden z nich.

  Mikrofon zewnętrzny do smartfona, co wybrać?

  Wybierając mikrofon do smartfona, trzeba dobrać urządzenia do sposobu, w jaki zamierzamy z niego korzystać. W przypadku, gdy celem jest poprawa jakości dźwięku relacji i liveów nagrywanych w plenerze, dobrym rozwiązaniem może okazać się wszechkierunkowy mikrofon krawatowy. Urządzenie montuje się w okolicy kołnierzyka na elemencie garderoby. W ofercie dostępne są mikrofony pojedyncze i podwójne.

  Mikrofon kierunkowy jest bardzo dobry do relacji reporterskich. Jednak, gdy chcemy z kimś przeprowadzić wywiad, albo poczuć się jak gwiazda i zaprezentować szerszemu gronu swój wokal, to właściwym wyborem będzie klasyczny dwukierunkowy mikrofon do smartfona marki Sairen, a konkretnie model T-Mic.

  Bardzo często kupowane mikrofony do smartfonów, które stosuje się też często z aparatami i kamerami to kierunkowe urządzenia montowane na adapterze do selfie sticka razem z telefonem i innymi akcesoriami np. lampą. W ofercie naszego sklepu dostępne są kierunkowe mikrofony do smartfona w wersji pojedynczej i podwójnej. Podwójny mikrofon świetnie sprawdza się podczas wywiadów, komentarzy i relacji, gdy rozmówcy stoją po przeciwnych stronach smartfona. Mikrofon podwójny może być wykorzystywany także jako pojedynczy. Wystarczy wyłączyć niepotrzebną stronę. To bardzo wygodne, gdy filmuje się stałym zestawem akcesoriów.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 4967 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-09-24
  Klasa! Sprzęt top
  2023-09-23
  Bez uwag , polecam .
  pixel