Akumulatory i ładowarki

   

  Na wakacyjnych wyprawach lub mając w planach kręcenie dłuższych materiałów ładowanie kamery sportowej może przysporzyć wiele kłopotów. Jednak jeśli zaopatrzysz się w dodatkowe ładowarkę i akumulatory do GoPro i innych kamer, nic nie stanie na przeszkodzie w realizacji fantastycznych ujęć. Dostępne są takie, które naładują kilka baterii do kamery jednocześnie, co znacznie ułatwi niejeden wyjazd. W kamerach GoPro możesz dodatkowo zakupić adapter do GoPro tzw. drzwiczki ładowania, które umożliwiają podłączenie kabla ładowania do kamery, bez ciągłego demontażu zaślepki.

  ||

  Czy baterie będą działać z moją kamerą GoPro?

  Wszystkie dostępne w naszym sklepie baterie są przetestowane pod względem kompatybilności z kamerami sportowymi, w tym oczywiście z tymi od GoPro. Ładowarki do akumulatorów są w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, nie należy się więc obawiać np. ich uszkodzenia. Przy kupnie upewnij się, że został wybrany odpowiedni model (inne ładowarki i akumulatory są do GoPro Hero 9, a inne do GoPro Hero 8 7 6 5).

  Czy stosując adapter ładowania kamera będzie wodoszczelna?

  Przy zastosowaniu drzwiczek ładowania należy pamiętać, że zostaje odkryte wejście ładowarki, przez co wrażliwe na wodę elementy mogą ulec zamoczeniu. Wodoszczelność zapewnia tylko oryginalna zaślepka.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 4970 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-09-26
  Szybka wysyłka, sprzęt dobrej jakości!
  2023-09-24
  Klasa! Sprzęt top
  pixel