Adaptery, mocowania, złączki

   

  Zakup kamery sportowej GoPro daje zupełnie nowe możliwości utrwalania i relacjonowania wyjątkowych wydarzeń, jak i każdej zupełnie zwyczajnej chwili w jeszcze bardziej osobisty sposób. Aby w pełni wykorzystać potencjał tych lekkich kompaktowych urządzeń, warto nabyć specjalne mocowania i adaptery GoPro, dzięki którym można bezpiecznie zamocować kamerki i akcesoria na innych elementach wyposażenia czy pojazdach.

  ||

  Mocowanie do kamer sportowych

  Przeglądając mocowania GoPro, warto rzucić okiem m.in. na mocowanie do kamer sportowych przystosowane do montażu na kierownicy roweru, motocykla czy innym elemencie wyposażenia sportowego w kształcie zbliżonym do rurki. Tzw. uniwersalne mocowanie do rurki jest bardzo popularne wśród użytkowników kamer sportowych, którzy jeżdżą na jednośladach i nie tylko. Warto wiedzieć, że ten solidny aluminiowy uchwyt, to jedno z lepszych akcesoriów tego typu dostępnych na rynku.

  Adaptery GoPro do uchwytów na smartfon

  Okazuje się, że całkiem często kamerki sportowe nabywają osoby, które wcześniej próbowały filmować się i relacjonować swoją aktywność za pomocą swojego smartfona. Często jeszcze na długo przed zakupem dedykowanej kamery klienci kupili w naszym sklepie markowe, solidne akcesoria do swoich smartfonów. W większości były to trójnogi, monopody, sefie sticki, często wyposażone w profesjonalne gimbale. To bardzo dobry sprzęt, z którego można skorzystać także podczas fotografowania i kręcenia filmików nową kamerą sportową.

  W naszym sklepie dostępne są jakościowe adaptery do GoPro, które dają możliwość zamocowania kamerki w typowym uniwersalnym uchwycie na smartfon. Dobrym przykładem takich adapterów GoPro są akcesoria marki PGYTech dedykowane do mocowania GoPro m.in. w jednym z lepszych na rynku gimbali na smartfon, jakim jest Dji Osmo Mobile 4. Ten kieszonkowy gimbal to wyposażenie wielu początkujących i profesjonalnych vlogerów oraz osób filmujących wyłącznie na własne potrzeby.

  Adapter GoPro, o którym mowa to solidna konstrukcja wykonana z jednego elementu aluminium. Mocowanie jest produkowane w procesie precyzyjnej obróbki na maszynach sterowanych komputerowo. Dopasowanie do modeli GoPro 5, 6 i 7 oraz jakość tego mocowania jest wręcz wzorowa. Adapter można z powodzeniem montować w uniwersalnych uchwytach na smartfon, jak i na zimnej nóżce statywu lub głowicy gimbala. Interesującą alternatywą dla produktu PGYTech jest adapter GoPro Ulanzi PT-6.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 4970 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-09-26
  Polecam
  2023-09-24
  Nim się obróciłem, zamówienie już było w paczkomacie. Wszystko ekspresowo i na temat ;)
  pixel